подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Єпископ Юрій Веремій - старший пресвітер ЦХВЄ Івано-Франківщини на наступні чотири роки

4 січня 2014 року в обласному центрі відбулася звітно-виборча конференція служителів ЦХВЄ Прикарпаття.

В суботу в приміщенні дому молитви м. Івано-Франківська відбулася звітно-виборча конференція служителів Церкви ХВЄ Івано-Франківської області. 123 делегати з’їхалися на зустріч з багатьох куточків області, а також із сусідніх областей України.

Розпочав конференцію старший пресвітер ЦХВЄ в області єпископ Юрій Веремій, привітавши всіх учасників. Співом цього ранку служив християнський виконавець Василь Грималюк.

Після того в першій духовно-збудовуючій частині конференції зі словами настанови та підбадьорення до присутніх звернулися єпископи Церкви ХВЄ України. Першу проповідь виголосив єпископ ЦХВЄ Закарпаття Віктор Хрипта, який нагадав присутнім, хто є служитель, який живе і виконує волю Божу (Дії 24:14-16). Єпископ ЦХВЄ Чернівецької області Петро Карпов нагадав історію нашого братерства, а також про те, що Головою Церкви є Ісус Христос. Єпископ ЦХВЄ Тернопільщини Володимир Терещенко прочитав уривок з Книги суддів 7:19 і наголосив на тому, що християни мають постійно боротьбу проти гріха та злої сили. Старший пресвітер ЦХВЄ Хмельниччини Ростислав Мурах, прочитавши уривок з Євангелія від Матвія 1:18-22, зауважив, що в Бога є для всього свій час. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, закінчуючи першу частину конференції, прочитав уривок з Євангелія від Марка 1:21 і говорив про те, що люди бачили різницю між служінням Ісуса і служінням книжників і фарисеїв, і про силу Святого Духа, яка необхідна кожному служителю.

У другій звітно-виборчій частині конференції старший пресвітер ЦХВЄ Івано-Франківської області єпископ Юрій Веремій склав звіт за своє служіння протягом 2010-2014 років, а також звітували його заступники - відповідальні за напрямки служіння в області: заступник по духовній праці пресвітер Омелян Грицяк, заступник по освіті та директор місії "Добрий самарянин" пресвітер Олег Карпюк, відповідальний за євангелізацію в області пастор-євангеліст Генадій Ліптуга, відповідальний за молодіжний відділ диякон Василь Дерун, відповідальна за жіноче служіння Галина Черняк, відповідальний за дитяче служіння диякон Петро Вернигора, відповідальний за соціальне служіння диякон Микола Стафіїв, відповідальний за Благодійний фонд "Місія християнина" Ярослав Слюсар, відповідальний за ЦОД "Рідна оселя" Зіновій Кучер, відповідальний за реабілітаційний центр пастор Ігор Бубна, а також за використання фінансів звітував адміністратор Володимир Григорів.

Після того одноголосним рішенням делегатів конференції єпископа Юрія Веремія було переобрано на служіння старшого пресвітера ЦХВЄ Івано-Франківської області на наступні чотири роки, а він для служіння вибрав тих же заступників, які допомагали йому в попередні роки. Також за рекомендацією обласної пресвітерської ради до її складу було включено пастора церкви ХВЄ м. Бурштина Назара Яківчука.

Вкінці зустрічі старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом із присутніми звершив молитву за новообране духовне керівництво області.

Після спільної фотографії на делегатфів конференції очікував смачний обід.

 

Проповідь єпископа Віктора Хрипти >>>

Пісня Василя Грималюка (1) >>>

Проповідь єпископа Петра Карпова >>>

Пісня Василя Грималюка (2) >>>

Проповідь єпископа Володимира Терещенка >>>

Проповідь старшого пресвітера Ростислава Мураха >>>

Пісня Василя Грималюка (3) >>>

Проповідь старшого єпископа Михайла Паночка >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru