подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Свято для дітей з фізичними вадами з сіл Богородчанського району

3 січня 2014 року Церква ХВЄ Івано-Франківщини провела благодійну акцію в Богородчанах.

"Не втомлюйтесь робити добро" (2 Сол. 3:13)

У серце кожної людини Бог заклав потребу робити добро, однак не кожен це розуміє. Проте кожен відчуває радість, зробивши добрий вчинок. А тим більше люди, які пізнали Господа, адже вони з приємністю готові відізватися на кожен порух Духа Святого у своєму серці, щоб допомогти ближньому і потішити Спасителя.

3 січня 2014 року в Будинку культури м. Богородчани представники церков християн віри євангельської Івано-Франківська, Бурштина, Богородчан і Старого Лисця разом з музичною групою "Мажор" Богородчанського будинку культури влаштували маленьке свято для дітей з фізичними вадами з сіл Богородчанського району.

Це діти, а їх було більше сотні, з хворобами ДЦП та інваліди. Вони не мають відповідної повноцінної опіки соціальних служб. Проте про них не забуває Господь. Безперечно, саме з Його спонуки Надія Стефурак, учасниця Параолімпійських ігор, створила громадську організацію "Світла надія", щоб хоч чимось допомогти цим дітям.

Передувало святу звернення служителів церкви ХВЄ м. Івано-Франківська до громади з проханням зібрати кошти на різдвяні подарунки для цих дітей. Вірні церкви з радістю відізвалися, зібравши доволі значну суму коштів. Були придбані не тільки солодощі, а й певна кількість вкрай необхідних для дітей гігієнічних прокладок, зібрані вживані, але цілком добротні речі.

Члени церкви зі Старого Лисця взяли на себе організацію гостини для дітей і батьків після свята. А християнська молодь з Бурштина приготувала лялькові вистави.

Вчителька недільної школи з Івано-Франківської церкви ХВЄ Наталя Бегін провела короткий біблійний урок на різдвяну тематику, а Оксана Крот – також з Івано-Франківська – дуже цікаво організувала конкурс запитань і відповідей з призовими подарунками.

Свято вийшло веселим і повчальним. На початку дітей і їхніх батьків привітав і благословив у молитві диякон Івано-Франківської церкви Микола Стафіїв. Потім слово взяв ведучий свята диякон Петро Вернигора. Програма була насичена і цікава, з піснями і частуванням.

Надія Стефурак згодом розповідала, що вперше бачила, як важко хворі діти так щиро раділи. Ще вона була приємно здивована їхньою активністю, тому що через своєрідний вплив захворювань ці діти дуже замкнені, закомплексовані.

Батьки, дивлячись на задоволених дітей, раділи не менше. Адже знайшлися люди, готові хоч якось розділити з ними їхні тягарі. Проте людина, хай би якою щирою і доброю не була, не здатна зрозуміти все і допомогти в усьому. Та є Той, Який все розуміє і хоче допомагати всім знедоленим. Його Ім’я – Ісус Христос. Потрібно тільки попросити Його про допомогу – і Він обов'язково відізветься.

 

Переглянути відео з акції >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru