подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Новий дім молитви в Красному

8 січня 2014 року відбулося офіційне відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ в селі Рожнятівського району.

В другий день різдвяних свят зала новозбудованого дому молитви була вщент заповнена місцевими жителями та гостями з багатьох куточків області. На урочисту подію до Красного з'їхалися служителі Церкви християн віри євангельської Івано-Франківської області: єпископ Юрій Веремій, пресвітер церкви ХВЄ с. Стецевої Омелян Грицяк, пастор церкви ХВЄ м. Калуша Микола Тимків, пастор церкви ХВЄ м. Івано-Франківська Валентин Черняк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ с. Коршів Іван Досин та ін. Співом цього ранку служили Василь Грималюк та сім'я Назарія та Юлії Галюків з Івано-Франківська.

Господь розпочав свою роботу в селі Красне через сім'ю Василя Корольчука, який увірував напочатку 90-х років. Згодом він емігрував до США, але завжди пам'ятав та молився про своє рідне село, неодноразово організовував тут євангелізаційні зібрання.

У 2004 році Церква ХВЄ Івано-Франківської області розпочала регулярно проводити богослужіння в цьому населеному пункті. Відповідальним за новоутворену церкву в Красному був і залишається пастор ЦХВЄ м. Калуша Микола Тимків.

На кошти жертводавців, з яких найбільше послужив брат Василь Корольчук, за декілька років в центрі села вдалося звести прекрасну будівлю для зібрань церкви ХВЄ.

Довідка:

Кра́сне — село Рожнятівського району Івано-Франківської області. Село знаходиться за 15 км від районного центру. Перша письмова згадка відноситься до 1450 року. В 1858 році в селі Красне Стрийського округу було 1139 жителів. Діяла в цей час народна школа, яка була заснована в 1845 році. В 1924 році в Красному була двокласна українська школа, яку від­відувало 130 дітей. В1921 році в Красному проживало 1519 жителів.

Село знаходиться в східній частині району. Верхня його частина сягає висоти 589,76 метра над рівнем моря. У1995 році Красному надано статус гірського села. Населення —1184 чоловіки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru