подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Триває робота над проектом "Будинок сімейного типу"

Про стан справ в Галичі проінформував диякон Андрій Фундюр.

"Нам вдалося закінчити роботи по внутрішньому плануванню житлових квартир, - каже відповідальний за служіння в Галичі диякон Андрій Фундюр. - На всіх поверхах повністю вимуровані внутрішні перестінки кімнат. Також виконано роботи з монтажу внутрішніх каналізаційних стояків з під’єднанням їх до зовнішніх септиків, а також змонтовані стояки водопостачання на трьох поверхах.

Протягом літа також тривають штукатурні роботи. Плануємо їх закінчити до кінця вересня, а потім продовжити роботи з електрифікації приміщення і монтажу систем водопостачання та опалення по квартирах.

Також маємо наміри продовжити внутрішні роботи з монтажу гіпсокартонних конструкцій в житлових приміщеннях, виконати роботи по впорядкуванню сходової клітки та дахові роботи".

Але поряд з фізичною роботою, в співпраці з місіонерами Івано-Франківської церкви, з мешканцями Галича проводиться індивідуальна євангелізація.

"В цьому містечку вівторок є базарним днем, коли збирається багато місцевих людей і також з периферії, - продовжує брат Андрій. - Тому ми вирішили використати цей час для спілкування. Результат був досить позитивним: люди приязно слухали свідчення про Христа і приймали Євангелію і газети "Вірую". Деякі з співбесідників навіть погоджувалися на молитву покаяння. Зі всіх слухачів тільки одна людина відмовилася слухати нашу проповідь. Плануємо проводити такі зустрічі регулярно".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru