подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Молитва за Україну в Старому Мартинові

В селі Галицького району 28 вересня 2014 року з ініціативи церкви ХВЄ м. Бурштина відбувся євангелізаційний захід.

Зібрання відбулося в приміщенні будинку культури за участю церкви ХВЄ "Воскресіння" м. Львова.

Цього дня гості з м. Калуша, с. Слобідка, м. Бурштина, а також місцеві мешканці та представники різних християнських Церков заповнили зал будинку культури. Розпочав зібрання закликом до молитви пастор церкви ХВЄ м. Бурштина Назар Яківчук. Після того прозвучала молитва "Отче наш" у виконанні хору церкви "Воскресіння". Для всіх присутніх слово наставлення та привітання виголосив настоятель греко-католицького храму, душпастир Іван Николин.

Свідоцтвами про Божі милості ділилися львів’яни, адже у кожного з них був свій шлях до Бога. З словом привітання та проповіддю звернувся пастор церкви ХВЄ "Воскресіння" м. Львова єпископ Василь Боєчко. Побачитися та поспілкуватися з Василем Боєчком прийшло чимало охочих. В селі його добре знають, адже Василь Михайлович тут народився і провів дитячі та шкільні роки. Зі сльозами на очах та щирою подякою Господеві єпископ звернувся до всіх присутніх, адже нелегка життєва доля випала Василю Михайловичу.

Завершив служіння відповідальний за новоутворену церкву в с. Старий Мартинів Анатолій Гаврилюк і гурт Благих. Слова, що линули з уст проповідників, не залишили байдужими нікого - багато людей ледь стримували сльози, коли просили Бога за український народ та його синів, які захищають свою Батьківщину.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru