подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Старший єпископ М. Паночко: "Стійте в свободі, яку дав Христос!"

В неділю, 9 листопада 2014 року, в Івано-Франківську відбулася обласна молодіжна конференція.

Цього недільного дня до обласного центру з'їхалася молодь з церков ХВЄ Прикарпаття, щоб навчитися від Божого Слова та побути в спільності.

Розпочав зібрання керівник молоді ЦХВЄ Івано-Франківщини диякон Василь Дерун. Співом служила молодіжна група з Уторопів.

В першій половині зустрічі короткими проповідями з присутніми ділилися керівники молоді з церков ХВЄ с. Заріччя та с. Стецевої, Ігор Обітняк та Юрій Рокицький відповідно.

Центральну проповідь на тему "Стійте в свободі, яку дав Христос" виголосив старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко, який цього дня завітав в гості до Івано-Франківська.

Основою звернення служителя став уривок з Послання апостола Павла до галатів 5:1 ("Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!"). "Суть Нового Заповіту лежить в розумінні цього вірша, - зауважив Михайло Степанович. - Бог подбав про нашу духовну свободу і дав нам право розвиватися в ній".

Після того проповідник пояснив, що означає справжня свобода в Христі (1 Кор. 6:12 "Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно").

Вкінці зібрання Василь Дерун підбадьорив молодь не зупинятися у своєму слідуванні за Богом.

 

Пісня групи (1) >>>

Проповідь Ігора Обітняка >>>

Пісня групи (2) >>>

Проповідь Юрія Рокицького >>>

Проповідь старшого єпископа Михайла Паночка >>>

Пісня групи (3) >>>

Проповідь диякона Василя Деруна >>>

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru