подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Відбулася звітна конференція служителів Церкви ХВЄ Прикарпаття

Зустріч пройшла 19 грудня 2014 року в обласному центрі.

В п’ятницю в приміщенні дому молитви м. Івано-Франківська відбулася звітна конференція служителів Церкви ХВЄ Івано-Франківської області. Біля сотні делегатів з’їхалися на зустріч з багатьох куточків області, а також із сусідніх областей України.

Розпочав конференцію привітанням та молитвою старший пресвітер ЦХВЄ в області єпископ Юрій Веремій. Прочитавши уривок з Першого послання до Тимофія 3:15 ("А коли я спізнюся, то щоб знав ти, як треба поводитися в Божому домі, що ним є Церква Бога Живого, стовп і підвалина правди"), служитель сказав: "Щоб бути успішним, потрібно пам'ятати, що наше життя повинно бути справжнім та пов'язаним з церквою. Апостол Павло радив, яким повинно бути життя Христових послідовників".

Після того в першій духовно-збудовуючій частині конференції зі словами настанови та підбадьорення до присутніх звернувся єпископ ЦХВЄ Чернівецької області Петро Карпов. Він звернув увагу на три якості, які необхідні кожному служителю: вірність (1 Кор. 4:1-2 "Нехай кожен нас так уважає, якби служителів Христових і доморядників Божих таємниць; а що ще шукається в доморядниках, щоб кожен був знайдений вірним"), чистоту та мудрість.

А заключну проповідь на тему "Шануйте всіх, братство любіть, Бога бійтеся, царя поважайте" виголосив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Прочитавши уривок з Першого послання Петра 2:17, служитель сказав: "Навернених до Христа людей треба постійно вчити, і про це говорять апостоли в своїх посланнях. Часто у проповідях ми тільки тримаємося декількох тем, а решти не торкаємося. Це не добре. Наше завдання, як служителів, донести до людей всю правду Євангелія". Після того проповідник детально пояснив кожен з пунктів, які були винесені в назву звернення.

У другій звітній частині конференції старший пресвітер ЦХВЄ Івано-Франківської області єпископ Юрій Веремій склав звіт за своє служіння протягом 2014 року, а також звітували його заступники - відповідальні за напрямки служіння в області: заступник по духовній праці пресвітер Омелян Грицяк, заступник по освіті та директор місії "Добрий самарянин" пресвітер Олег Карпюк, відповідальний за євангелізацію в області пастор-євангеліст Генадій Ліптуга, а також інші відповідальні за служіння та напрямки праці.

Вкінці зустрічі після спільної фотографії на делегатів конференції очікував смачний обід.

 

Проповідь єпископа Юрія Веремія >>>

Проповідь єпископа Петра Карпова >>>

Проповідь старшого єпископа Михайла Паночка >>>

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru