подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Різдво Христове в Бурштині

З нагоди свята відбулося декілька заходів.

7 січня 2015 року в місцевій церкві ХВЄ відбулося святкове богослужіння. Цього ранку лунали проповіді, свідчення про милості Божі та різдвяні псалми. Церква славила Господа та дякувала за Його народження, бо саме в Христі є спасіння для всього людства.

Наступного дня в богослужінні взяли участь діти Недільної школи з різдвяною програмою. Спів та поезія звучали для всіх присутніх. Вперше Господа славив дитячий вокально-інструментальний ансамбль.

На богослужінні були присутні запрошені гості, які прийшли подивитися та послухати дитяче дійство. Через уста дітей Господь промовляв Своє Слово до всіх, а віряни славила Господа за прекрасну зміну та майбутнє Церкви.

9 січня відбулося святкове євангелізаційне зібрання в Будинку для літніх людей в смт. Більшівці. Самотні старенькі люди чекали на приїзд гостей з обласного центру, щоб разом прославити Бога та співати різдвяні псалми. Зустріч завершилася роздачею подарунків та молитвою.

11 січня нашу церкву відвідав дитячий хор з церкви ХВЄ м. Івано-Франківська. Справжні юні таланти славили Бога чудовим хоровим співом. Вірші та сценки спонукували присутніх роздумувати над людськими цінностями та важливістю служити Богові.

Завершив богослужіння диякон Петро Вернигора проповіддю та закликом до покаяння. Для молитви зголосилися понад 10 підлітків, які вирішили твердо йти за Господом та з юних років служити Йому.

12-13 січня група братів та сестер нашої церкви вітали зі святами бурштинців, співаючи різдвяні пісні та звіщаючи про народження Спасителя. Багатьом людям дарували календарі на Новий 2015 рік та християнську газету "Вірую".

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru