подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

На Тернопільщині започаткувалося служіння глухим

Охочих допомогти та підтримати друзів-тернопільчан виявилось чимало, зокрема 8 лютого 2015 року приїхали гості з Львівщини, Волині, Чернівців, Івано-Франківська та Маріуполя.

Під час ранкового богослужіння глухі разом з перекладачами співали, розповідали свої свідчення про те, як змогли почути голос Божий. Заступник єпископа ЦХВЄ Тернопільської області Микола Серединський зробив заклик для бажаючих вивчити мову жестів. Відгукнулося чимало зацікавлених послужити голосом для нечуючих. Хто ж, як не ми, покликані звістити цим людям вістку спасіння, адже на небесах не буде ні глухих, ні сліпих, ні неповносправних.

Власне кажучи, з Божою допомогою та стараннями студентів тернопільським церквам ХВЄ додалося ще одне служіння – служіння глухим. Християни з трьох місцевих церков вивчатимуть мову жестів, складуть іспит, який прийматиме комісія глухих. Викладачем курсу буде сестра Ольга Залуцька.

Завданням кожного християнина є відобразити любов Божу на землі та донести звістку про спасіння всім народам (1 Пет. 4:11). Глухі – це особлива група людей, яка має свою культуру та мову. Задля того, щоб донести Євангеліє таким людям, потрібно вивчити їхню мову, стати частиною цього народу. І християни готові це робити!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru