подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Роздоріжжя в духовному зростанні

В суботу, 9 травня 2015 року, в Івано-Франківську відбулася регіональна молодіжна конференція.

Спеціальним гостем зустрічі, на яку зібралися біля 700 делегатів в декількох областей західної України, був керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк.

Служитель говорив про дві дороги в духовному рості християнина – справжню і фальшиву.

Прочитавши уривок з Першого послання до коринтян 3:1 ("І я, браття, не міг говорити до вас, як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі"), Віктор Володимирович пояснив різницю між душевним і тілесним християнином (тілесна людина – народжена згори, але перебуває на стабільно низькому духовному рівні; душевна людина - це безбожна, яка живе за власними законами – 1 Кор. 2:14).

Також вчитель пояснив відмінності між святим та духовним ("Не кожен святий є духовним, але кожен духовний є святим").

Після того Віктор Вознюк говорив про невірне уявлення про духовну людину, а також детально зупинився на характеристиці духовної (Єз. 47:3-5, Фил. 3:13, Євр. 11:24-29, Рим. 8:5-14, Мт. 13:20-21, Рим. 2:7, Кол. 4:2, Гал. 6:1, Фил. 3:7-8, Мт. 3:8, Мт. 12:33, Гал. 5:22, Фил. 1:11, Євр. 13:15, Як. 3:18).

"Духовний чоловік – це той, хто зрозумів необхідність зросту і став на цю дорогу. Духовний чоловік – це, перш за все, нормальна, моральна, зрозуміла для інших людина (а не "інопланетянин"), але в той же час живе за іншими законами, які представлені в Біблії, і має очевидний плід", – резюмував пастор Віктор Вознюк.

 

Семінар Віктора Вознюка >>>

Відео з конференції >>>

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru