подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

"Корабель спасіння" пливе Бурштином

Молодь та вчителі недільної школи місцевої церкви ХВЄ провели ряд євангелізаційних зустрічей.

26 березня 2015 року в Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Івано-Франківської області молодь та вчителі недільної школи церкви ХВЄ м. Бурштина провели євангелізаційне служіння – подорож "Корабель спасіння".

Діти, вихователі та працівники центру взяли активну участь у подорожі, де звіщалася Добра звістка Євангелії – спасіння людини, яка із Господніми плодами благословення потрапляє у Небесну країну.

В ході зустрічі були проведені цікаві ігри, конкурси, вікторини, пісні, театральні та лялькові постановки. Слово Боже сіялося в дитячих та дорослих серцях, давало надію і віру знедоленим дітям.

Молитви подяки і покаяння линули в небеса з особливою щирістю і вдячністю. На закінчення, як вияв Божої любові, 23 дитини отримали подарунки від проекту "Сумка самарянина".

14 квітня 2015 року у будинку культури м. Галича молоддю та вчителями недільної школи церкви ХВЄ м. Бурштина було проведено святкову євангелізаційну програму "Корабель спасіння" для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які знаходяться у важких життєвих обставинах, і які прибули на свято разом з опікунами, дорослими, дідусями та бабусями з Галицького району. На зустрічі були присутні працівники служби дітей Галицької районної держадміністрації.

Божа любов єднала як дорослих так і дітей, несла мир і радість у серця усіх присутніх. У дружній атмосфері діти знайомилися, гралися, співали, брали участь у вікторинах, слухали Боже Слово. Особливою радістю для дітей були подарунки від проекту "Сумка самарянина".

30 квітня 2015 року у Бурштинській школі №1 молоддю та вчителями недільної школи церкви ХВЄ м. Бурштина було проведено євангелізаційну біблійну подорож "Корабель спасіння". Добра звістка Євангелії сіялася в серцях дітей I-IV класів, вчителів, батьків та дирекції школи. Діти дуже активно брали участь у вікторинах, співали християнські пісні, слухали театральні постановки. Всі щиро молилися та дякували Богу за благословення. 74 дитини отримали подарунки від проекту "Сумка самарянина".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru