подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

День подяки Богові

11 жовтня 2015 року в Тлумачі дякували Господеві за дари землі.

Розпочав зустріч пастор місцевої церкви ХВЄ Іван Іванцюк.

Після молитви участь у святковому зібранні взяли християнський гурт "Джерело" та пастор Генадій Ліптуга, молодіжний хор "Скинія Давида" з Івано-Франківська, молодіжна група "Орієнтир" підкерівництвом Назарія Галюка, а також християнський виконавець Віталій Маланчук.

Вихованці центру опіки дитини "Рідна Оселя" з Тлумача представили присутнім свою програму, а заключну проповідь на тему "Боже Слово заповідає дякувати" виголосив єпископ ЦХВЄ Івано-Франківщини Юрій Веремій.

Прочитавши уривки з Псалма 100:4 ("Увійдіть в Його брами з подякуванням, наподвір'я Його з похвалою! Виславляйте Його, ім'я Його благословляйте"), з Послання до ефесян 5:20 ("…дякуючи завжди за все Богові й Отцеві в Ім'я Господа нашого Ісуса Христа") та з Послання до колосян 3:17 ("І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві"), старший служитель пояснив, за що потрібно дякувати Богові: за відкуплення, за те, що Бог вислуховує нас і відповідає, за прощення гріхів і зцілення, за їжу та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru