подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Різдво Христове, яке живе в серцях!

Церква християн віри євангельської м. Бурштина взяла активну участь в святкуванні Різдва Христового.

25 грудня та 7 січня (дні святкування Різдва згідно Юліанського та Григоріанського календарів) пройшли, але сама суть Різдва залишається. Кожна людина повинна збагнути для себе, що Христос народився не задля декількох днів в році, а щоб спасти все людство. І про це потрібно пам’ятати не лише на Різдво, а протягом всього життя.

Біблія так говорить про народження Христа: "Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру" (Іс. 9:5). "І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: "З нами Бог" (Мт. 1:21-23). "Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерті, Світло засяє над ними!" (Іс. 9:1).

 Церква християн віри євангельської м. Бурштина взяла активну участь в святкуванні Різдва Христового у своєму місті та його околицях. Були проведені святкові богослужіння за участю дітей та дорослих в домі молитви; також віряни з різдвяними піснями відвідали та привітали працівників міської ради, деяких приватних підприємців м. Бурштина, працівників магазину "Рукавичка" та "РАЇ", працівників поштового відділення, працівників міської лікарні, поліклініки, невідкладної допомоги.

Завершилися привітання біля центральної міської ялинки, де знову звучали пісні.

Християни також відвідали з подарунками Обласний дитячий центр соціальної реабілітації в с. Мединя (Галицького р-ну) та Будинок для літніх людей в смт. Більшівці.

Радісною звісткою хочеться ділитися зі всіма, адже Різдво прийшло і не відходить, воно живе в наших серцях!

 

 

 

 

 

 

 


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru