подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Підсумки служіння дітям

5-6 лютого 2016 року відбулася чергова звітна конференція обласних відповідальних за дитяче служіння Церкви ХВЄ України.

У цей складний час, на жаль, не надто велика кількість учасників змогла приїхати до Києва і взяти участь в аналізі проведеної за рік роботи, одначе більшою чи меншою мірою майже кожна область України була представлена на цій конференції. Всі були дуже раді бачити відповідальну за дитяче служіння по Україні Ларису Мурах здоровою і усміхненою та слухати її свідчення про милості Божі.

Зустріч розпочалася зі знайомства з новими членами команди дитячих служителів та представлення кожного регіону. Таня Сидорчук організувала цю частину конференції у вигляді гри, завдяки чому учасники змогли відчути себе в ролі дітей, з якими мають нагоду працювати.

Пізніше всі слухали проповідь бр. Володимира зі Львова, котрий закликав учасників зустрічі до молитви один за одного та подяки Богові за прожитий рік.

Друга частина дня була надзвичайно відповідальною: спільно з с. Оксаною Кучинською ми проводили аналіз роботи дитячих служителів по регіонах, відзначаючи схожі проблеми, і шукали шляхи їх вирішення.

Під час конференції Петро Вернигра поділився думками про те, наскільки важливо сьогодні спонукати дітей служити Господу, відвідувати недільну школу й дім молитви, не залишати їх вдома, щоб там вони, так би мовити, відпочивали чи займались навчанням. Беручи за основу Біблійну історію про фараона, який, відпускаючи ізраїльський народ у пустелю принести жертви Господу, наказав їм залишити дітей у Єгипті, – бр. Петро процитував як добрий приклад слова Мойсея йому у відповідь: "Ми підемо з молоддю нашою та з старими нашими, з синами нашими та з дочками нашими, з дрібною нашою худобою та з великою нашою худобою підемо, бо в нас свято Господнє" (Вих. 10:9). А ще бр. Петро наголосив, як можна досягати сердець дітей через усиновлення і яке це велике благословення.

с. Аліса – кандидат в майстри спорту з настільного тенісу – розповідала, як можна проповідувати за допомогою спорту, адже це саме той метод, який діти дуже люблять. Спорт дозволяє поєднати радість для тіла з навчанням душі, корисне з приємним і досягати в такий спосіб поставленої мети – спасіння душі. Згодом Лідія Садолько ще раз нагадала дитячим служителям про нашу відповідальність перед Богом і те, наскільки важливо навчати дітей страху Божого.

Одним із найважливіших моментів конференції стала проповідь Олександра Озеруги. Пастор розповідав, як пройти важкі моменти нашого життя, поділився власним прикладом, залишивши учасникам зустрічі на пам’ять такий вірш із Біблії: "Дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого" (Євр. 12:2). Також всі присутні отримали прекрасний подарунок – книгу "Бог, исполняющий мечты".

Протягом усієї зустрічі наші серця були наповнені радістю і миром. Кожен, незважаючи на свої проблеми чи тягарі, мав змогу пережити величезне благословення.

Прес-служба відділу служіння дітям ЦХВЄУ

 

 

 

 

 


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru