подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Служіння в реабілітаційному центрі для дітей та молоді з обмеженими можливостями "Довір’я"

4 березня 2016 року вихованці центру отримали подарунок від проекту "Сумка самарянина".

У Бурштині функціонує Галицький районний реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими можливостями "Довір’я", де працюють добрі і чуйні люди, які піклуються про більше ніж сорок дітей.

Наталія Іванівна Кец - директор цього закладу, з радістю розповідає про те, як діти здружилися, почали більше спілкуватися, знайомитися з новими і цікавими людьми. А тому й почувають себе впевненіше, а найголовніше - отримують духовну підтримку від різних християнських церков. Адже найперше цим дітям потрібен Ісус, який обіймає своєю любов’ю кожне серце і промовляє: "Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!" (Мт. 11:28).

Відділом соціального служіння церкви ХВЄ м. Бурштина продовжується служіння цим дітям. Сестри проводять час із вихованцями закладу у формі біблійних уроків, цікавих вікторин та ігор. Діти щиро моляться, уважно слухають Слово Боже, співають християнські пісні. Таким чином Слово Боже сіється у їхніх серцях.

А 4 березня 2016 року для вихованців центру вчителями недільної школи церкви було проведено християнську програму "Подаруй добро". Діти і батьки з великим захопленням слухали лялькову виставу "Бог любить усіх людей", співали пісню з рухами "Любив дітей Спаситель", в ігровій формі вивчали біблійну історію про доброго самарянина.

Як вияв Божої любові кожна дитина отримала подарунок від євангелізаційного проекту "Сумка самарянина".

Галина Курась

 

 

 

 

 


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru