подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

Знедолені діти Галича та Бурштина отримали подарунки від місцевої церкви ХВЄ

21 квітня 2016 року в районному будинку культури м. Галича вчителями і дітьми недільної школи церкви християн віри євангельської м. Бурштина було проведено зустріч на тему "Моє серце".

А 26 квітня в Бурштині в приміщенні служби в справах дітей – на тему "Промінчик доброти". Заходи були проведені спільно з працівниками служби в справах дітей Галича та Бурштина.

Кожному з нас у цьому складному, переповненому труднощами світі, хочеться отримати хоч краплиночку любові і доброти, яка є в нашому Господі і Спасителі – Ісусі Христі. Ісус прощає, оберігає, піклується та допомагає. Він посилає промінчики любові і доброти у кожне зранене серце. Саме про ці біблійні істини слухали діти-сироти та діти з важкими життєвими обставинами Галицького району (95 дітей) і міста Бурштина (25 дітей).

Діти з цікавістю слухали біблійні історії, прославляли Бога в піснях, дивилися відео про Ісуса Христа, грали цікаві ігри, щиро молилися Богові за себе, за рідних, за Україну. На дитячих обличчях з´являлася усмішка. Кожна дитина отримала подарунок від євангелізаційного проекту "Сумка самарянина"

Галина Курась

 

 

 

 


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru