жіночий
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

благовістя 
освіти 
жіночий 
молодіжний 
дитячий 
місія милосердя 
місіонерський 
християн-підприємців 
соціальної праці 
ЦОД  
будинок для літніх людей 
реабілітаційний центр 
[Home][відділи служіння][жіночий]

 

Жіночий відділ

Відповідальна: Галина Черняк


Їй у праці жіночого відділу допомагають 19 сестер. Два рази в місяць відбуваються наради жіночого відділу.

 

Напрямки праці жіночого відділу:

1. Благодійність та милосердя.

2. Молитовна група.

3. Праця з новонаверненими сестрами.

4. Духовні консультації серед сестер.

5. Роздача продуктів потребуючим.

7. Відвідування молодих матерів у пологовому будинку.

8. Праця з вагітними жінками.

9. Праця серед глухонімих.

10. Підготовка обідів для нарад, конференцій та інших заходів.

11. Благоустрій клумб.

12. Праця серед одиноких, немічних, інвалідів, які ще не є спасенними.

 

ГРАФІК СЕСТРИНСЬКИХ ЗУСТРІЧЕЙ У ЦЕРКВАХ ХВЄ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2010 РІК:

08.03. - обласна жіноча конференція (10:00, Івано-Франківськ)

 

СЛУЖІННЯ ЖІНКИ

У Старому Заповіті ми зустрічаємо безліч прикладів того, як жінки служили Богові. Сарра, дружина Авраама, була опорою чоловіка, і Бог сказав Аврааму її слухатися (Бут.21:12; 1Пт.З:1-5). Жінки брали участь у спорудженні скинії заповіту (Вих.35:21-22, 25-26).

Самуїл, якого благочестива Анна вимолила в Бога, став великим пророком і духовним вождем Ізраїлю, який помазував перших царів (1Сам.9:16).

Авігаїл врятувала свій дім і втримала царя Давида від кровопролиття (1 Сам.25:14-35). Естер мужньо виступила на захист свого народу, ризикуючи життям.

Благочестива жінка з 31 розділу Приповістей Соломона - приклад для кожної жінки.

Жінки займали важливе місце і в земному житті Ісуса. У дитинстві Він був слухняний Своїй матері (Лк.2:51). Він тлумачив жінкам духовні істини (Лк.10:38-41).

Жінки супроводжували Ісуса в Його подорожах (Мт.27:55, Лк.8:1-3). Жінки першими засвідчили про Воскресіння Христа (Лк.24:9-11, ів.20:17-18), хоча того часу свідчення жінок не приймали навіть в судах.

Багато притч Ісуса мають «жіночі» сюжети - про загублену драхму, про закваску, про народження дитини. Ісус співчував жінкам і творив для них чудеса (Лк.4:38-39, 8:40-56, 13:10-17; Ів.11:1-44). Він спас жінку, схоплену на перелюбі (Ів. 8:3), пропонував самарянці вічне життя (Ів.4:1-14).

Христос не засудив Марію, коли вона розбила пляшечку з дорогоцінним миром (Мр.14:1-9; Ів.12:1-8), а навпаки, засвідчив: «Що могла, те зробила вона» і пообіцяв, що всюди, де буде проповідуватися Євангеліє, згадуватимуть і про неї.

Ми знаємо про два благовіщення - Захарії (Лк. 1:8-24) і Марії (Лк. 1:26-38). У Стрітенні Господньому були задіяні Симон і Анна. Про народження згори Ісус говорив з Никодимом (Ів.3:1-15) і самарянкою (Ів.4:6-28). Христа як Сина Божого сповідували Петро (Мт. 16:16) і Марта (Ів.11:27). В суботу Ісус зцілив чоловіка (Лк.6:6-10) і жінку (Лк. 13:10-13).

Жінки залишалися з Ісусом до самої Його смерті на хресті, вони першими прийшли до Його могили і стали першими свідками Його воскресіння. Першою людиною, якій з'явився Воскреслий Христрс, була Марія Магдалина,

Ти можеш служити

Жінки служили Церкві з перших днів її виникнення (ДІЇ 1:12-14), вони були присутні при Зішесті Святого Духа (Дії2:1-4). Тільки в Діях апостолів згадано про 33 жінок.

Прискиллу разом з її чоловіком Акилою апостол Павло називає своїми співробітниками у Христі Ісусі і згадує, що вони «клали голови свої» за його душу (Рим. 16:3-4).

Першою новонаверненою в Європі була Лідія, яка відчинила двері свого дому для Павла і Сили (Дії 16:14-15).

Тавіта, яку воскресив Петро, була сповнена добрих діл та милосердя (Дії9:36-42).

У 16-му розділі Послання до римлян Павло звертається з вітальним словом до 10 жінок, вісім з яких названі поіменно.

Як служити

«Щоб старі жінки... навчали жінок молодих любити своїх чоловіків, любити дітей, щоб були помірковані, чисті, господарні, добрі, слухняні своїм чоловікам, щоб не зневажалося Боже Слово» (Тита 2:3-5).

Головна сфера діяльності жінок - це допомога іншим жінкам. Інколи тільки жінка здатна по-справжньому зрозуміти жінку. Безліч молодих жінок, приходячи в церкву, і поняття не мають, якою повинна бути християнська сім'я. Завдання сестер у Христі - показати їм це.

Є речі, які жінки розуміють найкраще, - тривога вагітних, післяродові стани, перепади настроїв, пов'язані з гормональними і цикловими змінами. І порада розумної жінки тут дуже цінна.

Шлюб вимагає терпіння, і цьому терпінню треба вчитися і вчити. А хто навчить краще, ніж та, яка вже навчилася цьому сама?

Любити чоловіка, виховувати дітей, вести господарство - у цих питаннях так необхідні поради старших, досвідчених сестер. Молоді жінки, особливо ті, які недавно вийшли заміж, дуже потребують, щоб старші жінки навчили їх «сімейної дипломатії». Радіти переЈлгам чоловіка, не вимагаючи, щоб він негайно виправив усі свої недоліки, - це непроста наука, і не обов'язково пізнавати її на своєму досвіді.

Християнки! Якщо ваш дім - у занепаді, якщо світло любові і вірності не променить від вас, то Слово Боже зневажається у світі, і це ваша вина. Але якщо ваше життя відповідає Божому Слову, багато хто, дивлячись на вас, зможе навернутися до Господа. Хай ваше життя буде найкращою проповіддю Євангелія!

[1][2][3][4][5][>][>>]

Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru