ЦОД
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

благовістя 
освіти 
жіночий 
молодіжний 
дитячий 
місія милосердя 
місіонерський 
християн-підприємців 
соціальної праці 
ЦОД  
будинок для літніх людей 
реабілітаційний центр 
[Home][відділи служіння][ЦОД "Рідна Оселя"]

 

Центр виховання дитини "Рідна Оселя"

 

Директор: Зіновій Кучер


Функціонує ЦОД "Рідна Оселя" в місті Тлумач, що на Івано-Франківщині.

Був створений з ініціативи Церкви християн віри євангельської м. Івано-Франківська в 2005 році.

Діти – найцінніший скарб, який Бог дарує батькам, Церкві і суспільству. Тому виховання дитини – найголовніший, найсвятіший обов’язок. На жаль, трапляються батьки, які не хочуть розуміти цього, тому що вони далекі від Бога. І в результаті діти ростуть сиротами при живих батьках. Ми, християни, не можемо стояти осторонь. І саме тому в м. Тлумачі з ініціативи християнської місії милосердя «Добрий самарянин» та Івано-Франківської церкви християн віри євангельської, при якій, власне, і діє місія, 2005 року був створений Центр опіки дитини «Рідна оселя».

На сьогодні в «Рідній оселі» проживають 24 дітей-сиріт та дітей з неблагополучних сімей віком від трьох з половиною до 15 років. Вони зігріті атмосферою домашнього затишку і впевнені, що це Господь опікується ними.

Діти живуть у прекрасних умовах. Гарні зручні меблі, затишні спальні, по-сучасному обладнані кімнати гігієни, окремі приміщення для занять і простора зала для дозвілля, наповнена іграшками, – таке не порівняєш з жодним інтернатом чи дитячим будинком.

Вихованці «Рідної оселі» люблять Бога і вірять, що таким, як вони, призначене Царство Небесне. Кожного дня у щирій молитві вони звертаються до Небесного Батька з проханням про спасіння своїх мам і татусів і вірять, що для Бога немає нічого неможливого.

Переглянути офіційний сайт ЦОД "Рідна Оселя":  www.ridnaoselya.if.ua

[<<][<][6][7][8][9][10][>][>>]

Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru