служителі
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

ми віримо 
історія ЦХВЄ України 
церкви області 
служителі 
статистика 
корисна інформація 

 

 

Обласна пресвітерська рада

1.jpg

Веремій Юрій - єпископ, старший пресвітер Івано-Франківської області, пастор церкви м. Івано-Франківськ

11.jpg

Грицяк Омелян - замісник старшого пресвітера Івано-Франківської області, пастор церкви с. Стецева

 

12.jpg

Карпюк Олег - замісник старшого пресвітера Івано-Франківської області по освіті, пресвітер церкви м. Івано-Франківськ

13.jpg

Ліптуга Генадій - пастор-євагеліст, замісник старшого пресвітера Івано-Франківської області по євангелізації

 

14.jpg 

Черняк Валентин - пресвітер церкви м. Івано-Франківськ

15.jpg

Савчук Михайло - пастор церкви м. Коломия

16.jpg

Гладиш Олексій - пресвітер церкви м. Коломия

17.jpg

Чобей Михайло - пастор церкви с. Заріччя

18.jpg

Тимків Микола - пастор церкви м. Калуш

19.jpg

Филищук Василь - пастор церкви с. Уторопи

20.jpg

Досин Іван - пастор церкви с. Коршів

21.jpg

Іванцюк Іван - пастор церкви м. Тлумач

 

Обласна рада служителів

Обласна пресвітерська рада

Івано-Франківськ

1. Веремій Ю.К.

2. Черняк Валентин

3. Карпюк Олег

4. Ліптуга Геннадій

Тлумач

5. Іванцюк Іван

Коломия

6. Савчук Михайло

7. Гладиш Олексій

Уторопи

8. Филищук Василь

Коршів

9. Досин Іван

Калуш

10. Тимків Микола

Заріччя

11. Чобей Михайло

Стецева

12. Грицяк Омелян М.

 

Служителі церков області

Івано-Франківськ

13. Вернигора Петро

14. Дерун Василь

15. Григорів Володимир

16. Попудник Василь

Долина

17. Жиляк Віталій

Коломия

18. Попідоха Дмитро

19. Деркач Михайло

Рожнятів

20. Ленів Роман

Верхня Липиця

21. Афтанасів Михайло

22. Афтанасів Володимир

Надвірна

23. Луців Ігор

Ланчин

24. Лавринович Петро

Прокурава

25. Годимяк Юрій

Космач

26. Петрованчук Руслан

Косів

27. Пророчук Микола

Рогатин

28. Бубна Ігор

Богородчани

29. Струк Роман

Бурштин

30. Яківчук Назар

Комарів

31. Фіголь Ігор

Слобідка

32. Януш Петро

Голови

33. Мегедин Василь

 

Обласна конференція служителів

Розширена рада церкви м. Івано-Франківськ

 

1. Веремій Юрій - ст. пресвітер церкви, єпископ

2. Архіпов Олександр - відповідальний за громади в селах Братишів і Олешів

3. Басараба Василь - відповідальний за громаду в селі Олеша

4. Бевзюк Ярослав - диякон, відповідальний за працю з новонаверненими

5. Бендус Мирослав - відповідальний за дільницю

6. Вернигора Петро - диякон, відповідальний за працю з дітьми в області

7. Гаврищук Володимир - диякон

8. Галюк Богдан - секретар відділу освіти ЦХВЄУ, відповідальний за Інтернет-служіння та Англійську школу

9. Григорів Володимир - відповідальний за дільницю

10. Гробін Андрій - відповідальний за дільницю

11. Данилюк Василь - диякон, керівник молоді

12. Двірник Микола М. - відповідальний за дільницю і за відділ підприємців області

13. Двірник Микола Я. - відповідальний за громаду в селі Пужники

14. Дерун Василь - диякон, відповідальний за громаду в м. Тисмениця, керівник молоді області

15. Жиляк Віталій - диякон, відповідальний за громаду в м. Долина

16. Карпюк Олег - пресвітер, відповідальний за навчання в області, керівник місії «Добрий самарянин»

17. Катрич Володимир - відповідальний за дільницю

18. Кучер Зіновій - відповідальний за дільницю, директор ЦОД «Рідна оселя»

19. Литвинчук Олексій - відповідальний за дільницю

20. Ліптуга Геннадій - пастор-євангеліст, відповідальний за відділ євангелізації в області

21. Ліпчаківський Мирон - відповідальний за дільницю

22. Літаренко Леонід - відповідальний за дільницю

23. Луцак Микола - диякон

24. Мельничук Володимир - відповідальний за дільницю

25. Мельничук Петро - відповідальний за дільницю

26. Мочарський Василь - відповідальний за дільницю

27. Несен Юрій - відповідальний за дільницю

28. Павликівський Богдан - відповідальний за громаду в селі Ст. Лисець

29. Попудник Василь - диякон, адміністратор відділу освіти ЦХВЄУ

30. Прокопюк Василь - відповідальний за дільницю

31. Рисєв Андрій - відповідальний за дільницю

32. Рожаловський Василь

33. Саків Василь - відповідальний за дільницю

34. Стафіїв Микола - відповідальний за дільницю і роботу з глухонімими

35. Ткач Михайло - диякон

36. Федоренко Валерій - відповідальний за дільницю

37. Фундюр Андрій - диякон

38. Фундюр Володимир - відповідальний за громаду в селі Горожанка

39. Черняк Валентин - пресвітер

40. Черняк Віктор - відповідальний за дільницю

 

Розширена рада церкви м. Тлумач

 

41. Іванцюк Іван - пастор церкви

42. Паховський Андрій - диякон

43. Маланчук Віталій - диякон

44. Павлюк Віктор

45. Білий Роман

46. Гачинський Василь

 

Розширена рада церкви м. Коломия

 

47. Савчук Михайло - пастор церкви

48. Гладиш Олексій - пресвітер

49. Бідуляк Петро

50. Абрамюк Василь

51. Гуцуляк Іван

52. Деркач Михайло

53. Попідоха Дмитро

54. Ющак Микола

55. Якіпчук Василь

56. Кубай Микола

57. Чих Михайло

 

Розширена рада церкви м. Надвірна

 

58. Луців Ігор - диякон, відповідальний за церкву

59. Лавринович Петро - диякон

60. Остапюк Тарас - диякон

61. Цуркан Василь

62. Луців Ярослав

63. Циб Вадим

 

Розширена рада церкви с. Уторопи

 

64. Филищук Василь - пастор церкви

65. Годим'як Юрій - диякон, відповідальний за громаду в с. Прокурава

66. Петрованчук Руслан - відповідальний за громаду в с. Космач

67. Захарук Руслан - диякон

68. Пророчук Руслан - диякон

69. Филищук Володимир

 

Розширена рада церкви с. Коршів

 

70. Досин Іван - пастор церкви

71. Жмудовський Роман

72. Семчук Ярослав

73. Трофімов Володимир

74. Крицький Павло

 

Розширена рада церкви с. Верхня Липиця

 

75. Афтанасів Михайло - відповідальний за громаду в с. В. Липиця

76. Афтанасів Володимир

77. Дзюба Микола

78. Пелех Леонід

79. Яриновський Ігор

 

Розширена рада церкви м. Рогатин

 

80. Бубна Ігор - пастор церкви

81. Дідух Андрій

82. Гайдичук Іван

83. Піхтієнко Олександр

84. Легкий Ігор

 

Розширена рада церкви м. Бурштин

 

85. Яківчук Назар - пастор церкви

86. Бурсук Володимир

87. Паламар Роман

88. Скрипник Андрій

89. Зіньковський Богдан

 

Розширена рада церкви с. Комарів

 

90. Фіголь Ігор - пастор церкви

91. Воробчак Василь

92. Пікуляк Ярослав - відповідальний за громаду в с. Сапогів

93. Савчин Роман

 

Розширена рада церкви м. Калуш

 

94. Тимків Микола - пастор церкви

95. Гандзюк іван

96. Гарилів Анатолій

97. Клим Володимир

98. Клим Микола

99. Цуцман Степан

 

Розширена рада церкви с. Слобідка

 

100. Януш Петро - відповідальний за громаду

101. Стасів Павло

102. Тимків Петро

 

Розширена рада церкви с. Заріччя

 

103. Чобей Михайло - пастор церкви

104. Абрамюк Олег

105. Вацик Василь

106. Вацик Ігор

107. Виннюк Василь

108. Грийнерович Василь

109. Дідик Любомир

110. Дудзяний Василь

 

Розширена рада церкви с. Стецева, Задубрівці, Русів, Голови

 

111. Грицяк Омелян - пастор церкви с. Стецева

112. Грицяк Омелян О.

113. Квецко Іван

114. Мегедин Василь - відповідальний за громаду в с. Голови

115. Погляд Василь

116. Черней Іван

 

Розширена рада церкви смт. Богородчани

 

117. Струк Роман - відповідальний за громаду в м. Богородчани

 

Розширена рада церкви м. Яремче

 

118. Собко Олександр - відповідальний за громаду в м. Яремче

 


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru